reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Model S

Karşınızda üstü açılan ve iki kapılı hale getirilen: Tesla Model S

Elektrikli otomobil pazarının en önemli araçlarından Tesla Model S için gerçekten dikkat çeken bir versiyon hazırlandı.

Tesla’yı gerçek anlamda Tesla yapan en önemli araçlardan sayılan Tesla Model S, biliyorsunuz lüks bir sedan modeli. Firmadan henüz bir spor otomobil gelmedi. Hazırlanan yeni Roadster modeli çok iddialı olmasına rağmen halen satışa çıkmadı. Sportif bir Tesla elektrikli otomobil isteyenler içinse özel bir çalışma yapıldı ve Model S için üstü açılan ve iki kapılı bir sürüm hazırlandı. Beyaz renkli bu otomobil gerçekten çok modern ve güzel görünüyor. Keşke Tesla tarafından yapılsaydı dedirten ve adeta Tesla’nın elinden çıkmış gibi duran bu Model S, beyaz temasını içerisinde de sürdürüyor. İçerisine turuncu detaylar atılan bu özel sürüm, İtalya merkezli Ares imzasını taşıyor ve Model S için yapılmış en özel modifiyeler arasındaki yerini alıyor.

Bu Tesla Model S dikkat çekerken, firma kısa süre önce son rakamlarını paylaştı

Yapılan resmi açıklamaya göre Tesla, 2020 dördüncü çeyrekte toplam 180.570 araç teslim etti. Bu rakam ile beraber firmanın 2020 toplamı ise 499.550 seviyesinde kaldı. Konulan 500 bin teslimat hedefini çok az da olsa kaçıran ancak yine de büyük bir başarıya imza atan firma, artık üretim konusunda eskiye nazaran çok daha iyi durumda yer alıyor. 2020 toplamındaki üretimin ise 509.737 seviyesinde olduğu aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla artık ABD yanında Çin’de de üretim yapıyor. Aynı zamanda Tesla’nın Almanya fabrikası da şu an aktif olarak inşa ediliyor. Almanya’daki fabrika ile Avrupa pazarındaki teslimat rakamlarını ve satışlarını ciddi oranda yükseltecek Tesla, otomobil pazarının geleceğinde yer alıyor ve tüm sektörü tek başına değiştiriyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni kablosuz kulaklık modeli