reklamı kapat

POPÜLER

Konami, Barcelona’nın premium partnerleri arasına katıldı [Video]

PES serisinin yaratıcısı Konami ve dünyanın en büyük futbol kulüplerinden FC Barcelona en üst seviyede ortaklığa gittiklerini açıkladı. Bundan sonra PES oyunlarında Barcelona’yı, Camp Nou ve civarında da KONAMI ismini daha sık göreceğiz.

Yapılan anlaşma ile Konami hem ismini hem de imajını daha değerli bir hale getirirken, elbette PES serisini de çok daha büyük kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Bu anlamda Premium Partnerlik anlaşmasına göre Konami kulübün yıldızlarına kapsamlı biçimde erişebilecek ve maç günlerinde de önemli ölçüde görünürlük kazanacak. KONAMI takımın Camp Nou stadının çevresinde ve içinde özel reklam alanlarına ve ayrıca PES 2017 ile başlayarak, mobil oyunlar da dahil olmak üzere tüm PES oyunlarında ve PS markalı yayınlarda FC Barcelona’nın efsanevi stadyumunu bire bir yaratmak için özel hakka sahip olacak.

Diğer taraftan bakarsak PES 2017’de de Barcelona’ya daha özel bir yer verilecek. Barcelona stadı, oyuncuların yüz ifadeleri, gol sevinçleri ve oynayış biçileri birebir yansıtılacak. myClub modunda da oyuncuların Lionel Messi, Neymar ve Suarez gibi Barca yıldızlarını takımlarına eklemelerini sağlayacak özel promosyonlar düzenlenecek. Ayrıca PES 2017’de my Club’da FBC Efsaneleri de yer alacak.

21 yıllık serinin en yeni oyunu PES 2017 13/15 Eylül tarihlerinde satışa sunulacak.

YORUMLAR