reklamı kapat

POPÜLER

Konami

Konami masaüstü bilgisayar pazarına giriyor; işte bilgisayarların satış fiyatları

PES ve Metal Gear gibi oyunların geliştiricisi Konami, oyun tutkunlarını mutlu etmeye hazırlanıyor. Şirket, masaüstü bilgisayar pazarına giriş yapacağını duyurdu.

Arespear olarak adlandırılan bilgisayarların giriş seviyesi modeli Arespear C300 gücünü i5-9400F işlemciden, GTX 1650 grafik işlemcisinden ve 8 GB RAM’den alıyor. Bilgisayarın depolama kapasitesi ise 512 GB SSD. Daha yüksek özelliklere sahip model olan C700’de i7-9700 işlemci, RTX 2070 Super grafik işlemcisi, 16GB DDR4 RAM, 512GB M.2 PCIe SSD ve 1 TB hard disk sürücüsü yer alıyor. C700+ modeli için kullanıcıların ekstradan 210 dolar ödemeleri gerekiyor. Bu modelde şeffaf kapak ve RGB aydınlatma sistemi bulunuyor. Konami, Arespear çatısı altında K100F ve K100L klavyelerini de görücüye çıkardı. Arespeak H100 ise bir kulaklık olarak göze çarpıyor. Konami imzalı kulaklığın yüksek kaliteli ve güçlü ses vadettiği belirtiliyor.

Konami imzalı bilgisayarların satış fiyatları ne kadar olacak?

Aralık ayında Japonya’da satışa sunulacağı açıklanan cihazların Amerika’da satışa sunulması ise beklenmiyor. Konami imzalı bilgisayarların performanslarına bakıldığında oyun tutkunlarının rahatlıkla beklentilerini karşılayacağını söyleyelim. Bilgisayarların satış fiyatları 1750-3.200 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Şirket imzalı bilgisayarların Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor. Bilgisayarların Türkiye’de satışa sunulmasında bu haberi sizlerle paylaşacağız.