reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel 5. sezondan yeni bir video yayında [İzle]

Netflix‘in en iddialı dizilerinden biri ola La Casa de Papel‘in son sezonunun beş bölümü kısa bir süre önce yayınlandı.

3 Aralık’ta son beş bölümün paylaşılacağı diziden yeni bir video geldi. 1.37 dakikalık video Tokyo’ya odaklanıyor. Eğer dizinin son sezonunu izlemediyseniz videoda spoiler olduğunu söyleyelim. Yayınlanan videoda yeni sezonla ilgili bir bilgiye sahip olamıyoruz. Önümüzdeki haftalarda La Casa de Papel’in 5. sezondan yeni bir fragman yayınlanmasını bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İspanya Merkez Bankası’nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan çete, Lizbon’u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör’ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

La Casa de Papel’in yaratıcısından açıklama gelmişti

“Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete’yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.”