reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

sejuani

League of Legends ve Game of Thrones güçlerini birleştiriyor

Riot Games ve HBO güçlerini birleştirmeye ve ortalığı dağıtmaya hazırlanıyor. Her ne kadar birbirine çok uzak gözükse de League of Legends ve Game of Thrones için ortak reklam kampanyasının fitili ateşlenmiş durumda.

Game of Thrones‘un 6 Nisan’da gerçekleşecek olan sezon galasından önce yapılması planlanan bu reklam anlaşması için eSpor genel başkan yardımcısı ve Riot‘un pazarlama alanında başkan yardımcılığı yapan Dustin Beck‘in alistdaily‘e verdiği röportaja göre HBO‘dan gelen bir aramayla dizinin hayranları ile League of Legends oyuncularının kesiştiği ve ortak bir çalışmayla bu iki kitleye de aynı anda ulaşılabileceği üzerine bir konuşma gerçekleşmiş durumda.

Reklam kampanyası ise en basit haliyle iki şirketin de resmi web sitesinde yer alacak reklamlarla olacak. Aynı zamanda Dustin Beck‘in röportajına göre karma bir video hazırlanması da söz konusu. Daha önce gösterilmemiş kısa videoları HBO vasıtasıyla aldıklarını belirten Beck‘e göre dizi çıkmadan bir video görmemiz çok olası duruyor. İki şirketin hayranlarının gerçekten kesişip kesişmediğini ise reklam kampanyasından sonra alacakları tepkiler ile göreceğiz.