reklamı kapat

POPÜLER

LEGO uyumlu bantlarla yaratıcılığın sınırları genişliyor [Video]

Olasılıkları artırıp, yaratıcılığınızı körüklemeye hazır mısınız? LEGO‘yu hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getirmenin zamanı geldi de geçiyor bile.

Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan LEGO, tek başına yeterince eğlenceli değilmiş gibi bu eğlenceyi artırmak ve “değiştirmek” mümkün. Aynı kalıpların içinde kalmaktan sıkıldıysanız ve biraz daha fazlasını arıyorsanız, Indiegogo projesi Nimuno Loops tam da aradığınız ürün olabilir.

Resmi bir LEGO ürünü olmayan Nimuno Loops, LEGO’yla uyumlu olacak şekilde geliştirilmiş bir bant. Şekilden şekle girebilen bu bant ile kıyı köşe her yere LEGO döşemek mümkün. Aynı zamanda kesilebilen bu bandı dilediğiniz boyutlarda da kullanabilirsiniz. Esnek gövdesi sayesinde farklı projelerin kapısını aralayan bantları tekrar tekrar kullanmak da mümkün. Düz yüzeylerde daha etkili şekilde kullanılabilen bu bantlar ile yaratıcılığınızı konuşturmanız işten bile değil.

İlk etapta kırmızı ve mavi renk seçenekleriyle gelecek olan Nimuno Loops’un yeni renk seçeneklerine de kavuşması bekleniyor. Projenin başarılı olabilmesi için Indiegogo üzerinden 8 bin dolarlık hedefine ulaşması şart. Rulolar şeklinde satılan Nimuno Loops’un minimum uzunluğu ise 2 metreden başlıyor. 11 dolardan başlayan fiyatlara sahip olan bu LEGO bantlardan Indiegogo üzerinden satın alabilir, kampanyaya destek olabilirsiniz. Nimuno Loops temmuz ayından itibaren kullanıcılara ulaştırılmaya başlanacak.

YORUMLAR