reklamı kapat

POPÜLER

The LEGO Movie Videogame

The LEGO Movie Videogame incelemesi

Yine mi sen? Oyun sektöründe oldukça genel geçer bir gerçek vardır: Film oyunları kötü olur. Maalesef ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar yapımcılar bu duruma istisna bir örnek yaratmakta başarılı olamıyor. The LEGO Movie Videogame de diğer yapımlarla aynı kaderi paylaşıyor

Çok değil, sadece iki ay önce yine bu sayfalarda bir LEGO oyunu incelemesi okumuştunuz. LEGO Marvel Super Heroes incelemesini açıp bakarsanız, yere göğe sığdıramadığımız enfes bir yapımdan bahsettiğimizi görebilirsiniz. Konsepti ne olursa olsun, LEGO içeriğiyle karşımıza çıkan her oyuna kucak açtık bugüne dek. Peki ne oldu da şimdi burun kıvırıyor, yüzümüzü asıyoruz?
The LEGO Movie Videogame
Bunun pek çok nedeni var elbette ancak en temel sebeplerinden biri, az önce de söylediğimiz gibi daha iki ay önce bir benzeriyle karşılaşmış olmamız. LEGO oyunlarının çok kısa aralıklarla karşımıza çıkmasına artık alışmış durumdayız ancak lütfen, iki ay nedir yahu? Pek çok oyunun eklenti paketi bile bu kadar kısa bir zaman diliminde çıkmazken, tamamen farklı iki LEGO oyununun nefes bile almadan sıkıştırılması nedendir? “Film ile aynı dönemde çıkaralım” mantığına daha kaç oyun kurban gidecek ey yapımcılar?