reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Vibe X3 gümbür gümbür geliyor

Günümüzde ortalama üstü bir telefon hemen hemen aynı özelliklere sahip. Snapdragon 8xx işlemci, 2+ GB RAM, 32+ GB hafıza, 12+ MB kamera şeklinde giden özelliklerle birlikte her telefon birbirine benzemeye başladı. Ancak Lenovo’nun yeni telefonunda fark yaratmak istediği özellik hepsinden çok farklı.

Haberin devamındaki görselden görebileceğiniz üzere, Lenovo yeni nesil orta-üst seviye telefonu Vibe X3 için dikkat çekici bir afiş yayınladı. Ünlü klasik müzik bestecisi Ludwig van Beethoven ve bir piyano görselinin yer aldığı afişte 16 Kasım’da Lenovo Vibe X3’ün müjdesi veriliyor. Görselden anlayacağınız üzere Vibe X3’ün en dikkat çekici özelliği sesi!

unnamed
Telefonun TENAA’da yayınlanan teknik özellikleri ve render görüntüleri de bunu kanıtlar nitelikte. Buna göre Vine X3’te çift hoparlör sistemi bulunuyor. Vibe X3 çift hoparlöre sahip ilk telefon olmayacak elbette ancak bunun yanında güçlü bir ses teknolojisiyle desteklenmesi kuvvetle muhtemel.

Lenovo Vibe X3’ün “normal” özellikleri arasında ise 5,5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 808 işlemci, 3 GB of RAM, 32 GB dahili hafıza, 21 MP arka kamera ile 8 MP ön kamera bulunuyor.

Lenovo-Vibe-X3-Event-Teaser-1