reklamı kapat

POPÜLER

Sensible Soccer efsanesi geri dönüyor [Video]

İlk olarak 1992 yılında Amiga ve Atari konsolları için piyasaya sürülen ve günümüz futbol oyunlarında bile yeni yeni görmeye başladığımız özellikleri o yıllarda sunmasıyla futbol oyunlarının babası olarak kabul edilen Sensible Soccer, yenilenmiş haliyle geri dönmeye hazırlanıyor.

Sociable Soccer adı verilen ve Sensible Soccer’ı geliştiren Jon Hare imzasını taşıyan yapım, son teknolojinin nimetlerinden faydalanarak efsane oyunu günümüze getiriyor. Daha gelişmiş grafiklere, eğlenceli oynanışa ve hepsinden önemlisi çoklu oyuncu desteğine sahip olan Sociable Soccer, serinin köklerinden kopmuyor ve aynı kamera açısını kullanmaya devam ediyor.

Kickstarter’da 300 bin sterlin destek bekleyen ve şimdilik sadece 3 bin sterlinin üzerinde para toplayabilen projenin gerçeğe dönüşmesi için sadece 29 günlük zamanı bulunuyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için hazırlanan oyuna sahip olmak için en az 15 sterlin destek vermek gerekiyor. İstenen rakama ulaşıldığı takdirde oyunun 2016’nın aralık ayında piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Yüksek miktarda bağış yapanlar ise oyunun PC betasına çok daha önceden katılma şansını elde ediyor.

İLGİLİ HABERLER