reklamı kapat

POPÜLER

Leonardo DiCaprio’nun sunduğu Before the Flood’dan izleyicilere sürpriz [Video]

Ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio‘nun sunuculuğunda ekrana taşınan Before the Flood belgeseli bir süredir çevreciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. ABD başkanı Barack Obama gibi isimlerin de yer aldığı yapım belli platformlardan 6 Kasım’a kadar ücretsiz olarak seyredilebilecek.

Yakın zamanda Oscar Ödülü‘ne kavuşan Leonardo DiCaprio çevreci bir kimliğiyle sık sık gündeme geliyor. Daha önce doğayı koruma odaklı yapımlarda yer alan oyuncu şimdi de Before the Flood‘ın yapımcılığını ve sunuculuğu üstleniyor. DiCaprio burada doğaya olumsuz etki eden faktörleri bulup, bunların etkilerini ortadan kaldırmak ya da azaltmak için uğraşıyor. Bu süreçte Barack ObamaTesla’nın CEO’su Elon Musk, Papa Francis ve Bill Clinton gibi isimlerle görüşüyor. Bu çevreci yapım konuk olan ünlü isimler nedeniyle de büyük ilgi uyandırdı. National Geographic kısa süreliğine de olsa bu belgeseli tüm dünyadaki izleyicilerle paylaşma kararı aldı.

Before the Flood’ın tamamı Twitter ve YouTube üzerinden paylaşıldı. YouTube’a yüklenen belgesele haberin başından, Twitter versiyonunaysa buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER