reklamı kapat

POPÜLER

En iyi otomobil üreticisi

Lexus LC 500 Convertible Los Angeles Fuarı’nda görücüye çıktı

Premium otomobil üreticisi Lexus, amiral gemisi süper coupe modeli LC 500’ün merakla beklenen üstü açılan versiyonunu, ilk kez 2019 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda sergiledi. 

Lexus’un yüksek sürüş deneyimi ve zengin bir yaşam tarzı sunan LC ürün gamı, yeni Lexus LC 500 Convertible ile birlikte daha da zenginleşiyor. LC coupe’nin eşsiz tavan çizgisini üstü açılan bir modele adapte eden Lexus, yeni modelini tavanı açıkken veya kapalıyken son derece şık görünecek şekilde tasarladı. İç tasarımda ise tavan açıldığındaki yüzey ve koltuk kaplamaları, dışarıdan bakıldığında da en güzel görünecek detaylara sahip. Dikkatlice tasarlanan kabin, Lexus’un İnsan Odaklı felsefesini taşıyor. Markanın tasarım dili burada da oldukça net bir şekilde belli oluyor demek yanlış olmaz. Sportiflik ve lükslük LC 500 Convertible’in en büyük özelliği.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lexus LC 500 Convertible yaz aylarında karşımızda

Coupe’nin heyecan verici performansını, üstü açık bir otomobille de çıkarmak isteyenler için tasarlanan yeni LC 500 Convertible, yüksek sürüş dinamiklerine sahip. Otomobilin görselliğini tamamlayan V8 motor ise, tepkileri ve sesiyle sürüş keyfini daha ileriye taşıyor. LC 500 Convertible konforu artırmak adına boyun ısıtıcı koltuklara ve saydam rüzgar deflektörlerine sahip. Bu sayede Lexus’un DNA’sında bulunan konfor ve sessizlik, tavan açık veya kapalıyken de sağlanıyor. Yeni Lexus LC 500 Convertible’ın 2020’nin yaz aylarında satışa çıkması planlanıyor. 

İlginizi çekebilir

 Lexus LF1 Limitless