reklamı kapat

POPÜLER

LG G5 incelemesi

29 Nisan 2016

Farklı tasarımlarla görmeye alıştığımız LG, bu kez çıtayı biraz daha yükseltiyor ve modüler tasarımlı ilk akıllı telefonuyla karşımıza çıkıyor. Hem metal kasa hem de değiştirilebilir pille gelen LG G5, multimedya devi olmaya oynuyor.

LG yeni akıllı telefonunu duyurduğunda, tüm dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı. Birbirinin benzeri akıllı telefon modelleri görmeye alışmış kullanıcıların aradığı farkı getirmeyi amaçlayan LG, G4’te deri arka kapakla şık ve premium bir görünüm elde ederken bir yandan da kullanıcıların metal kasa talebini de göz önünde bulunduruyordu. Ancak metal kasa demek, değiştirilemeyen pil demek ki bu da LG’nin hala korumayı sevdiği özelliklerden birini kaybetmesi anlamına geliyor. Ancak LG ne yaptı etti ona da bir çözüm buldu. LG G5, modüler tasarımıyla pili ve hatta özellikleri değişebilen metal kasalı akıllı telefon olarak karşımızda.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LG G5 incelemesi” için bir cevap

  1. Emrullah Altan dedi ki:

    Sizin hiç bir şey hakkında bilginiz yok always on display LG lerde kullanılan ips ekranlarında tam uyumlu değildir ve bataryasıni olumsuz etkiler bunun nedeni samsung larda kullanılan s. Amoled ekranın sadece bildirim saatin olduğu alan ışıklandırma için açıkken lg lerde ekranın tamamının açık olması ve batarya 2800 olması onun htc 10 dan daha az gideceğini göstermez zira ips 5 daha verimli ve yazılımın esnekliği ile htc 10 dan batarya performansı daha ilerisinde durmaktadır. İnceleme o kadar basit ki bu sitenin kalitesi yerlerde.