reklamı kapat

POPÜLER

LG G6

LG G6’nın tüm detaylarını gösteren son basın görseli sızdı

MWC 2017’de detaylarıyla tanıtılacak olan LG G6’nın duyurulmasına sayılı günler kaldı ve artık cihazla ilgili bilgilerde de yavaş yavaş sona gelindi. LG G6’nın sızan son basın görseli, cihazın tasarım anlamında tüm detaylarını gün yüzüne çıkarıyor. 

Akıllı telefonları sızdırmasıyla tanınan Evan Blass, nam-ı diğer evleaks, Twitter hesabı üzerinden LG G6’nın son görselini paylaştı. Bu görselde cihazın tüm kısımları en ince detayına kadar görülebiliyor. Daha önce yayınlanan görselleri doğrulayan bu yeni sızıntıda ön tarafta neredeyse çerçevesiz ekran bizleri karşılıyor. Alt ve üst çerçevenin olabildiğince daraltıldığı ekranın yan kısımlarında da ince bir çerçeve bulunuyor.


Arka tarafa baktığımızda çift kamera ve kameranın ortasında flaş bulunuyor. Parmak izi okuyucusu ise kameranın hemen arkasında bizleri karşılıyor. Kamera ve parmak izi okuyucunun diziliş şekli insan yüzünü andırdığından Twitter’da bu konuda espriler yapılmaya başlamış durumda. Görünüşe bakılırsa cihaz piyasaya sürüldükten sonra da bu yüz benzeri tasarımla ilgili muhabbetleri çok sık duyacağız.

Ses açma kapama tuşunun sol tarafta yer aldığı cihazın sol tarafında ise yalnızca SIM giriş kısmı bulunuyor. Telefonun alt ve üst kısmı bu görsellerde yer almasa da hoparlörün ve şarj girişinin alt kısımda yer alacağını ve üst kısmın muhtemelen boş bırakılacağını söyleyebiliriz. Parlak siyah rengiyle iPhone 7’nin Jet Black rengini andıran LG G6’nın diğer renk seçeneklerinin neler olacağı bilinmiyor. Detaylar için gözler MWC 2017’deki duyuruda olacak.

 

YORUMLAR