reklamı kapat

POPÜLER

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ incelemesi

LG’nin en yeni modeli G7 ThinQ, gençlere hitap eden dinamik özellikleri, şık tasarımı ve etkileyici ekranıyla test merkezimizin en yeni konuğu oluyor. K-Pop heyecanını arkasına alan cihaz, beklentileri karşılıyor mu dersiniz?

LG bir süredir Türkiye pazarında hayli sessizdi. Akıllı telefon pazarında ise genel olarak baktığımızda “deneysel” ilerliyordu. G4 ile deri arka kılıfı önümüze sunan firma, G5 ile “modüler” bir heyecanın peşine takılmış, G6 ile ise biçimsiz kalın bir tasarımla karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise G7 ThinQ ile firma bir şeyleri değiştirmeye hazırlanıyor. En azından Türkiye pazarı için. İncelemeye geçmeden önce bunu biraz açalım.

LG akıllı telefon cephesinde bir süredir hedef kitlesini genişletmesi/değiştirmesi gereken markalardan. Firma, o değişimi G7 ThinQ modeliyle yapıyor. Bir Kore markası olan firma, genç kitleye hitap etmenin yolunu ararken cevabı K-Pop’da buluyor. G7 ThinQ modeli, Türkiye’de de hayli popüler olan BTS grubunu tanıtım yüzü olarak kullanıyor. Sadece bu da değil, kullanıcılar LG Smart World aracılığıyla telefonlarına BTS Value Pack indirebiliyor. Bu da her bir BTS üyesi için ayrı bir temayı beraberinde getiriyor. Firma BTS kılıflarını da Türkiye’ye getirmeyi ihmal etmemiş. Kısacası LG’nin burada çok kritik ve doğru bir hamlede bulunduğunu düşünüyoruz. BTS’in satışlara etkisi ise merak konusu olacak şüphesiz. Şimdi gelelim detaylı incelemeye.