reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

LG G9 ThinQ

LG G9 ThinQ ortaya çıktı; işte tasarımı ve özellikleri [Video]

LG’nin yeni akıllı telefon modeli LG G9 ThinQ ortaya çıktı. Gelin modelin sızan özelliklerine ve tasarımına yakından bakalım;

OnLeaks yine yaptı ve resmi CAD dosyalarından hazırladığı tasarım ile LG G9 ThinQ modelini daha tanıtılmadan karşımıza çıkardı. Firmanın yeni amiral gemisi, görebileceğiniz üzere çok da iddialı görünmüyor. Bünyesinde şık durmayan ufak bir ekran çentiği yer alan ve genel olarak ince çerçeveleri bulunan telefon, arkasında yatay konumlandırılmış dörtlü kamera sistemi taşıyor. 3,5 mm kulaklık girişine sahip olması sevindiren telefon, kavisli kenarları benimsemiyor ve parmak izi sensörünü ise ekranına entegre ediyor gibi görünüyor. Bağlantı tarafında elbette USB-C kullanan G9 ThinQ, söylendiği kadarıyla 169.4 x 77.6 x 8.8mm boyutlarında. Henüz ayrıntılı teknik detayların sızmadığı cihaz, yüksek ihtimalle gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G9 ThinQ dışında firmadan başka bir cihaz daha geliyor

O da LG V60 ThinQ olacak. Resmi olarak MWC 2020 kapsamında tanıtılacağı açıklanan telefon, söylendiği kadarıyla 5G desteğiyle yolda bulunuyor. Yeni DualScreen aksesuarıyla / kılıfıyla gelecek yani çift ekranlı bir telefon formuna bürünebilecek yeni ThinQ, yüksek ihtimalle gücünü yeni Snapdragon 865 işlemciden alacak ve 5G desteğini X55 modem aracılığıyla sunacak. Hakkında henüz başka bir bilginin olmadığı akıllı telefon modeli,  Rekabet Kurumu ile Google anlaşırsa G9 ThinQ ile beraber Türkiye’de de satılacak cihazlar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Note 10 reklam filmi