reklamı kapat

POPÜLER

LG V60 ThinQ

LG V60 ThinQ tasarımı ortaya çıktı; karşınızda tüm bilinenler

Güney Kore merkezli LG’nin MWC 2020 kapsamında tanıtacağı LG V60 ThinQ modelinden ilk görsel geldi, yeni detaylar paylaşıldı.

LG V60 ThinQ, firmanın çok yakında karşımıza çıkacak yeni amiral gemisi. Bu açıdan merak uyandıran telefon, sızdırılan görsele bakılırsa damla çentikli bir tasarım üstüne kuruluyor. Bu açıdan biraz hayal kırıklığı yaratan V60 ThinQ , çok ince çerçevelere de sahip değil gibi görünüyor. Henüz sadece ön yüzünü gördüğümüz amiral gemisi, bildiğimiz kadarıyla gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor ve 5G desteğini X55 modem aracılığıyla sunuyor. Kesin olarak tam 5.000 mAh pil üstüne kurulan telefonda, toplam 4 adet mikrofon yer alıyor. Güncel diğer amiral gemilerinde görmez olduğumuz 3,5 mm kulaklık girişiyle yolda olan model, özel bir Google Assistant butonu da taşıyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan telefonun, arkasında dörtlü kamera kurulumu yer alıyor. Henüz kamera detayları netleşmeyen cihazın, en az 8 GB RAM + 128 GB depolama ile alınabileceği aktarılıyor. Cihazda ayrıca microSD yuvasının da korunduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG V60 ThinQ pek de dikkat çekebilecek gibi görünmüyor

Geçtiğimiz günlerde üç adet orta seviye, bir tane de giriş seviyesi telefon tanıtan LG, pazarda bir türlü ses getirecek cihazlar ortaya koyamıyor. Bu yüzden mobil bölümü sürekli olarak zarar eden firma, bunu 2020’de de değiştirebilecek gibi görünmüyor. Çin merkezli rakipler şu an hemen her açıdan ayrı bir seviyede mücadele ediyor. LG ise maalesef bunlara yetişemiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Note 10 reklam filmi