reklamı kapat

POPÜLER

LG
LG
LG

LG imzalı 2021 OLED TV’ler Türkiye’de; işte yeni modellerin öne çıkan özellikleri

LG, 2021 model OLED serisi televizyonları Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sundu. Galeri Tasarımı G1 OLED evo, C1, B1 ve bu sene seriye yeni eklenen A1 OLED modellerinin de olduğu 2021 OLED serisi karşımıza çıkıyor.

LG’nin şimdiye kadar ürettiği en iyi OLED TV modeli olan G1 serisinde bulunan OLED evo teknolojisi panele eklenen ekstra katman sayesinde ışığın dalga boylarının iyileştirilmesini sağlıyor. Serinin giriş seviyesi modelleri B1 ve A1 ise OLED’e geçiş yapmayı düşünen kullanıcılar için üstün OLED deneyimini daha uygun fiyatlarla sunuyor. Galeri Tasarımı G1 OLED evo, dahili askı aparatı ile duvara boşluksuz monte edilebiliyor. Bu yıl satışa sunulan yeni Galeri Standı seçeneği ise akıllı kablo yönetimi ve şık tasarımı ile kullanıcıların OLED TV’leri diledikleri yere konumlandırabilmelerini sağlıyor. HDR formatı Dolby Vision ve Dolby Vision IQ ile 360 derece sürükleyici ses deneyimi sağlayan Dolby Atmos teknolojilerini destekleyen yeni seri aynı zamanda Filmmaker Moduna da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG, G-SYNC ve FreeSync Premium teknolojilerini de sunuyor

Resmi olarak dünyanın ilk NVIDIA G-SYNC uyumlu TV üreticisi olan LG, G-SYNC ve FreeSync Premium destekli OLED modellerinde daha az takılma, gecikme ve titreşimsiz görüntü sunuyor. G1, C1 ve B1 OLED modelleri HDMI 2.1 desteği ile 120 Hz’de 4K oyun deneyimini mümkün kılıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın