reklamı kapat

POPÜLER

LG

LG imzalı akıllı saat sıra dışı bir özellikle geliyor

Kameralı akıllı saatler kesinlikle yeni bir şey değil, ancak LG’nin böyle bir özelliği giyilebilir ürünlerine entegre etmeyi planlaması oldukça ilginç. USTPO (Amerika Birleşik Devletleri Ticari Markası ve Patent Ofisi) ile açılan yeni bir patent, gruba eklenebilecek bir tür modüler kamera içeren bir LG akıllı saati gösteriyor.

Patent “mobil terminal” özelliklerinden bahsediyor. Böylece akıllı saatlerin hücresel bağlantı içereceğini de güvenle varsayabiliriz. LG’nin smartwatch’ını ilginç yapan şey, kullanıcıların anında kamera eklemelerine izin vermesi.

Kamerayı akıllı saat içine yerleştirmek yerine LG’nin patenti, kullanıcıların giyilebilir cihazla fotoğraf çekmelerini kolaylaştıracak daha iyi bir tasarım yönünü benimsiyor. Kamera LG akıllı saatin bandına eklenebildiğinden, fotoğraf çekmek istediğinizde elinizi tuhaf bir konumda tutmanız gerekmiyor. Patentte gösterilen modüler kamera daireseldir ve farklı boyutlardadır, ancak akıllı saate eklenebilme şekli de değişebiliyor. Modüler kamerayı LG akıllı saat bandında bir bağlantı olarak ekleyebilmenizin yanı sıra, bir yaylı klips kullanarak bileklik üzerinde herhangi bir yere ekleme imkanı da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG’nin modüler tasarımlı akıllı saati satışa sunulacak mı?

Patent, gerçek bir ürüne dönüşüp dönüşmeyeceği ise henüz bilinmiyor. LG’nin bu yıl bir sürpriz gerçekleştirerek modüler tasarımlı akıllı saatini kullanıcıların beğenisine sunabilir. LG imzalı akıllı saatle ilgili yeni bir gelişme olduğunda sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Yerli Drone Ape X