reklamı kapat

POPÜLER

LG

LG InstaView buzdolabı satın alanlara televizyon hediye

LG yeni kampanyasıyla buzdolabı satın almayı düşünenleri mutlu ediyor. LG, 23 Ağustos‘a kadar düzenlediği kampanyayla buzdolabı satın alanlara 50 inç boyutunda 4K UHD televizyon veya LG akıllı monitör hediye ediyor.

Belirli LG InstaView buzdolaplarında geçerli olacak kampanyada 7-23 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak. Kullanıcıların kapağı açmadan sadece iki tıklama ile içerisinde bulunan gıdaları görebilecekleri buzdolaplarından GC-Q22FTQKL veya GR-X31FTKHL modellerinden birini alana, 5.499 TL değerindeki LG 50UN74006LB.APDZ 50 inçlik akıllı 4K UHD TV hediye ediliyor. Aynı tarihler arasında InstaView GC-Q247CSBV model buzdolabı alanlara ise 1.699 TL değerinde 24TK510S-PZ Akılı Monitör TV ücretsiz sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InstaView buzdolapları dikkat çekici özelliklerle geliyor

IntaView Door-in-Door Buzdolapları, geniş iç hacmi ve “tık”lama özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. InstaView kullanıcıları, sadece iki tıklama ile buzdolabının kapısını bile açmadan içerisinde yer alan yiyecek ve içecekleri görebiliyor. Böylelikle, buzdolabının kapısının sürekli açılıp kapanması nedeniyle oluşan soğuk hava ve enerji kaybının önüne geçiliyor, gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlanıyor.

Buzdolaplarında bulunan Nature Fresh özelliğiyle, yiyecekleri klasik buzdolaplarına oranla 7 güne kadar uzayan bir süre için ilk günkü canlılığında, sağlamlığında, tazeliğinde ve tadında tutuyor. Buzdolabı, DoorCooling teknolojisiyle yiyeceklerin tadının ve görüntüsünün korunmasına yardımcı oluyor. DoorCooling+ özelliği, geleneksel soğutma sistemlerinden yüzde 35 daha hızlı bir şekilde cihazın iç sıcaklığını daha eşit hale getiriyor ve soğutuyor.

İlginizi Çekebilir

Alanda son dönemde karşımıza çıkan en ilginç model