reklamı kapat

POPÜLER

LG Video Wall VL5F
LG Video Wall VL5F

Ultra ince çerçeveli bilgi ekranı: LG Video Wall VL5F

LG, ultra ince çerçevesiyle dikkat çeken bilgi ekranını görücüye çıkardı. LG Video Wall VL5F olarak adlandırılan ekran ile vitrin, boş duvarlar, merdiven kenarları, binaların dış yüzeyleri gibi boş alanları birer bilgilendirme ve reklam alanı haline geliyor.

500 nit parlaklık sunan VL5F serisi, çerçeveden çerçeveye 3,5 mm’lik genişliği sayesinde bakanları adeta içine alıyor. IPS panelin yer aldığı ekran çeşitli iş ortamlarında reklam ve bilgi paylaşmak için kullanılabiliyor. VL5F serisinin sahip olduğu görüntü iyileştirme algoritması, video oynatılırken ekranlar arasındaki görüntü boşluklarını daraltıyor. Seri 178 derecelik yüksek izlenme açısı ile ekranda bozulma olmaksızın canlı renklerin gösterilmesini sağlıyor.

VL5F serisi ile kolay renk ve beyaz denge ayarı da yapılabiliyor. İçeriğe bağlı olarak, ekranın renk sıcaklığı bir uzaktan kumanda ile 100K’lık artışlarla kolayca ayarlanabiliyor. Ayrıca VL5F serisi, gri skalasının her değerinin değiştirilmesine olanak tanıyarak daha ayrıntılı ve hassas beyaz dengesi ayarı elde edilmesini sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Video Wall VL5F, 49 inçlik boyut seçeneği de sunuyor

Serinin GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü) kullanıcıların diğer ayarlara kolaylıkla geçmesini sağlayan dört yönlü navigasyon kumandası ile tasarlanmış durumda. Kullanıcılar ekranlarını nispeten uzaktan kontrol etmek istediklerinde ihtiyaç duyulan daha iyi görünürlük için daha büyük yazı tiplerini kullanabiliyor. Serinin 49 inçlik modeli ile de daha küçük alanlarda da videowall deneyimi sağlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan ilginç akıllı telefon konsepti