reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

LG

LG’nin kapsül tabanlı bira makinesinin tanıtım tarihi belli oldu

LG önümüzdeki ay Las Vegas’ta gerçekleşecek CES Fuarı’na sıra dışı bir ürünle geliyor. LG tarafından yapılan duyuruya göre şirket, kapsül tabanlı bira makinesi LG HomeBrew‘u CES’te tanıtacak.

Advertisement

LG’ye göre, makine “mayalama, karbonasyon ve yaşlandırmadan servis ve temizlik işlemlerine kadar tüm prosedürü otomatik olarak yapıyor. LG, kapsüllerde maya, şerbetçiotu yağı, malt ve aromaların yer aldığını söylüyor. LG HomeBrew isimli bira makinesinin beş farklı bira çeşidi sunacağını belirtelim. Bira çeşitleri arasında Amerikan IPA, açık renkli Amerikan birası, koyu renkli İngiliz birası, Belçika usulü Witbier ve kuru Çek pilsner birası bulunuyor. LG’nin dikkat çekici bira makinesi LG HomeBrew’u 2019 yılında satışa sunması bekleniyor. LG HomeBrew’un satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. LG HomeBrew hakkındaki detaylı bilgileri önümüzdeki ay sizlerle paylaşacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG’nin katlanabilir ekranlı telefonu da yolda

LG’nin ilk katlanabilir akıllı telefonunun da CES 2019’da görücüye çıkması bekleniyor. LetsGoDigital tarafından kısa süre önce bulunan patente göre şirket 16 arka kameralı bir model tasarlıyor. Belirli bir kavise uygun olarak sıralanacağı belirtilen bu 16 kamera, tek bir çekimde birden fazla açının yakalanmasına imkan tanıyacak deniyor. Bu sayede kişilerin bir çekim yaptıktan sonra fotoğraflar üzerinde ciddi değişiklikler yapabileceği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Samsung’un akıllı telefon prototipi