reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Aurora
Logitech Aurora

Logitech, Aurora serisini dört oyuncu donanımıyla tanıttı

Çevre birimleri konusunda pazar lideri Logitech, bugün Aurora serisini tanıttı. Bu seride şimdilik dört farklı oyuncu donanımı var.

“Kendi Tarzınızda Oynayın” mottosuyla hazırlanan Logitech Aurora serisi için resmi olarak şu açıklama geçildi: “Dikkatleri üzerinize çekin. Yeni dünyalar keşfedin. Eğlenin. Benzersiz konforu, göz alıcı estetiği ve oyun sınıfı performansı ile bu koleksiyon, oyununuzu en iyi şekilde oynamanız için gereken her şeye sahiptir.” İşte bu üstü kapalı olarak kadınlara odaklanan seride tam olarak G735 kablosuz oyun kulaklığı, G715 kablosuz oyun klavyesi, G713 kablolu oyun klavyesi ve G705 kablosuz oyun faresi yer alıyor. Ürünlerden G735, modern bir görünüme ve LED aydınlatmaya sahip. Yerleşik mikrofon taşıyan ürün, LED aydınlatma ve yüzde 50 ses seviyesi ile 16 saat kullanım getiriyor. Birbirlerinden kablo ile ayrılan G715 ve G713 oyun klavyeleri, temelde beyaz renk ve LED aydınlatma ile geliyorlar. Bulut formunda bilek desteği olan ürünler, sayısal tuş takımına sahip değiller. Klavyeler için ekstra “pembe” üst kısım da satılıyor.

Kablosuz oyun faresi Logitech G705 de tasarımsal olarak beyaz renk ile LED aydınlatmayı bir araya getiriyor. Biraz ufak olan fare, LED ışıklar açıkken 40 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Fare maksimum 8.200 DPI hassasiyet seviyesinde görev yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech Aurora serisi yakında Türkiye’de de satılacaktır ancak modellerin Türkiye fiyatları henüz açıklanmış değil. Yurt dışı fiyatları ise G735 için 230 dolar, G715 için 200 dolar, G713 için 170 dolar, G705 içinse 100 dolar seviyesinde bulunuyor.

Logitech Aurora serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Katlanabilir yapıda hazırlanan inanılmaz televizyon: C Seed N1