reklamı kapat

POPÜLER

louis Vuitton
louis Vuitton

Louis Vuitton’dan yolculuk yapanlara büyük kolaylık

Bir akıllı telefon uygulaması ve son FCC dosyasında Louis Vuitton tarafından geliştirilen yeni bir teknoloji ürünü ortaya çıktı. Kaynakların aktardıkları bilgilere göre dünyaca ünlü moda devi, valiz takip cihazı geliştiriyor.

Henüz resmi olarak onaylanmasa da bu cihaz Louis Vuitton Echo ismine sahip olacak. Fransız girişimci Axible iş birliğinde geliştirildiği belirtilen cihazın tam dolu pille 6 aya varan kullanım imkanı sunacağı ifade ediliyor. Basit bir USB kablosuyla şarj edilebileceği dile getirilen takip cihaz sayesinde kullanıcıların uçaktan iniş yaptıktan sonra çantalarının yerlerini kolayca kontrol edebileceki konuşuluyor. Kullanıcıların bununla birlikte çantalarının geçici olarak açılıp açılmadığını görebilecekleri de dile getiriliyor.  Takip cihazının Sigfox’un mobil coğrafi konum hizmeti kapsamındaki belli başlı uluslararası havalimanlarında çalışacağı söyleniyor. Ülkeler arasında Amerika, Güney Afrika, Brezilya, Meksika, İran, Umman, Tayvan, Japonya, Avustralya ve Yeni Zelanda’nın yanısıra Kuzey ve Batı Avrupa’daki çoğu ülkenin yer aldığını söyleyelim.

Louis Vuitton imzalı takip cihazı ne zaman satışa sunulacak?

Louis Vuitton imzasını taşıyan takip cihazının ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz bilinmiyor. Louis Vuitton imzası taşıdığı için takip cihazının fiyatının yüksek olacağını şimdiden söylemek mümkün.