reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer 5. sezon 6. bölümünden “kızlar gecesi” fotoğrafı

Lucifer 5. sezon çekimleri devam ederken Netflix favorisi dizi yeni sezonda bizi eğlenceli bir geceye götürecek gibi görünüyor.

Dizi senaristlerinin Lucifer 5. sezon bölüm isimlerini açıklamaya ara verdiği şu günlerde neyse ki setten haberler gelmeye devam ediyor. Favori Netflix dizisinin çekimlerinden röportajlar yayınlanırken bölümlerden birine ait yeni bir fotoğraf da TV Line aracılığıyla hayranlarla buluşuyor. Chloe, Linda, Ella ve Maze’i içeren bu fotoğraf bizi yeni bir kızlar gecesine götürüyor. İlk kızlar gecesini 2. sezonda yapan dizi Chloe’nin Dan’den boşanmasının ardından gerçekleşmişti. Şimdi aynı değil belki ama benzer bir tema görebiliriz. Çünkü Chloe karakterine hayat veren Lauren German bunu işaret eden açıklamalara geçmişte yer vermişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon “Kızlar Gecesi” düzenliyor

German geçmişte yaptığı açıklamada dizinin ilk bölümünü 6 aylık bir zaman atlamasıyla açacağımızı kaydetmişti. Dördüncü sezonda hatırlarsanız Chloe ve Lucifer ayrılmak zorunda kalmış ve kahramanımız cehenneme geri dönmüştü. Lucifer’ın dönüşünün hemen öncesinde ise Chloe hislerini açıklamış ve gitmemesini istemişti. Final sezonunda Chloe’nin Maze ile bol bol takılacağını kaydeden German, dışarı çıkıp eğlencelere gideceklerini belirtmişti. German’ın ilk bölüm açıklamasının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Dizinin yeni sezonunda ise bu eğlenceleri sık göreceğiz gibi görünüyor. Açıklamaya göre paylaşılan yeni fotoğraftaki kızlar gecesi dizinin ilk bölümünden değil 6. bölümünden bir kare. BluBallz ismini taşıyan 6. bölümle ilgili ise başka bir açıklama bulunmuyor.

Netflix Lucifer 5. sezon bölümlerini iki parçaya ayırıyor. Toplamda 16 bölüm yayınlayacak olan 5. sezonu 8 + 8 bölüm olarak izleyeceğiz. Şimdilik iki kısım arasında ne kadar sürelik bir ara olacağı paylaşılmadı. Dizi 2020’de yayınlanacak. Net bir yayın tarihinin ise belirtilmediğini kaydedelim.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Aralık 2019 ajandası