reklamı kapat

POPÜLER

Mac bilgisayarlar ile oyun keyfi şimdi başlıyor [Video]

17 Ekim 2017

Ekran kartı pazarının öncü firmalarından Nvidia, ilk duyurusunu CES 2017 fuarında yaptığı GeForce Now platformunu Mac sistemler için kullanıma açtı.

Şu an açık beta halinde kullanıma açılan Nvidia GeForce Now, kullanıcıların Mac bilgisayarlarında yüksek kaliteli oyun deneyimi elde etmesine imkan tanıyor. Oyunların ihtiyaç duyduğunu tüm gücü buluttan alan ve sadece güçlü bir internet bağlantısıyla Mac bilgisayarlarda oyun keyfi yaşatan GeForce Now, bu noktada Mac uyumlu olmayan oyunları da karşınıza getiriyor. Bu sayede çok düşük sistem özelliklerine sahip örneğin 12 inç MacBook modeliyle de yeni çıkan oyunlar akıcı kare hızlarıyla oynanabilirken, bulut temelli yapı oluşabilecek birçok sistem uyumsuzluğunu da ortadan kaldırıyor. İnternet hızına da bağlı olarak oyunları 30 saniyeden kısa bir sürede açabilen platform, içerikleri sizin yerinize sürekli olarak güncel tutuyor ve desteklenen yapımlar arasında Playerunknown’s Battlegrounds, Dota 2, Team Fortress 2 ile Divinty: Original Sin 2 gibi oyunlar yer alıyor.

Daha önce Nvidia’nın SHIELD cihazında yer alan yani yeni bir platform olmayan GeForce Now, Mac dünyasına yeni giriş yapıyor ve sırada Windows tarafının olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. Beta süresi boyunca ücretsiz olarak GeForce Now’u buradan edinebilirsiniz. Ürün tam sürümüyle satışa çıktığı zaman 20 saatlik oyun için 25 dolar ücret istenecek.

VİDEO

YORUMLAR