reklamı kapat

POPÜLER

Nvidia GeForce Now

Nvidia GeForce Now için beklenen Chrome desteği geldi

Bulut oyun servisi Nvidia GeForce Now, iOS için “web temelli olarak” gelmesi sonucunda bu sefer Chrome için de kullanılabilir hale geldi.

Nvidia Apple’ın kısıtlamaları nedeniyle bulut oyun servisi GeForce Now‘ı geçtiğimiz aylarda iOS için bir uygulama değil Safari tarayıcı üzerinden getirmişti. Bu sürüm bilmeyenler için kişilerin Safari üzerinden GeForce Now kütüphanesindeki destekli tüm oyunları internet üzerinden aktararak oynamasına imkan tanıyordu. Bunun için iOS 14.2 veya iPadOS 14.2 sürümüne sahip bir iPhone ya da iPad ile yüksek internet bağlantısı yeterli oluyordu. İşte bu güzel servis artık hem Mac hem de Windows tarafında Chrome üzerinden de kullanılabiliyor. Abone olanlar servise direkt olarak buradan ulaşarak kullanmaya başlayabiliyor. Elbette GeForce Now‘ın Windows ve Mac için özel ayrı uygulamaları da bulunuyor. Ancak Chrome desteği de kullanışlı bir alternatif olarak artık oyuncuların emrine amade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nvidia GeForce Now artık Türkiye’de çok daha öncemli bir hizmet

Çünkü Dünyanın en popüler bulut oyun hizmetlerinden Nvidia GeForce Now, Turkcell GAMEPLUS iş birliği ile artık Türkiye sunucuları üzerinden hizmet verecek. Kullanıcılar artık büyük masraflar yapmadan en yeni oyunları bulut üzerinden oynayabilecek. GeForce Now’ın içerisinde yer alan tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Mercedes’in kırdığı önemli pist rekoru