reklamı kapat

POPÜLER

Bugatti, Lamborghini ve Ferrari’den oluşan egzotik canavar ekibinin çamur savaşına konuk olun [Video]

Sokaklara çıkarmak için bile iki kere düşünebileceğimiz birbirinden özel modeller, araziye çıkarsa ortaya nasıl kareler çıkar?

Bazı otomobiller sokaklar için yaratılmıştır, bazılarıysa pist için. Yine bazılarının ait olduğu yerler çamurun içerisinde dans edeceği arazilerdir, bazılarıysa doğuştan müzede sergilenmeyi hak eder. Evet evet, eğer siz de bu klişe laflardan sıkıldıysanız standartların dışına çıkmak ve oyunu kitabına göre oynamamanın bazen unutulmaz deneyimlerin kapılarını araladığını bilebilirsiniz. Bu zamana kadar eşine pek fazla rastlama imkanınız olmayacak bu sürüş deneyiminde neredeyse istisnasız çekilde pistlerde görmeye alışık olduğumuz birbirinden özel otomobil çamurlar içerisinde arazide karşımıza çıkıyor.


Bugatti Veyron Super Sport, Bugatti EB110, Lamborghini Miura SV, Lamborghini Countach ve Ferrari LaFerrari gibi gerek zamanının gerekse günümüzün amiral gemisi niteliğindeki hiper otomobillerin sahne aldığı sürüş deneyimi Instagram üzerinden radarımıza takıldı. Carpicseurope tarafından paylaşılan videoda sürücüleri kadar otomobillere de bu zamana kadar hiç görmedikleri bir zemini tattıran ekip bazılarımızın içini “cız” ettirme potansiyeline de sahip. Sözü fazla uzatmadan sizleri bu keyifli videoyla baş başa bırakmak istiyoruz, tabii ki favori modellerimizi paylaştıktan sonra. Şüphesiz videoda karşımıza çıkan her model birbirinden özel ve farklı zevklere hitap ediyor. Burada bizim ekstra ilgi göstererek incelediğimiz parçalarsa Miura SV ve EB110 oldu. Biraz geleneksel olmanın kime zararı var, öyle değil mi?

VİDEO