reklamı kapat

POPÜLER

Mitsubishi L200 Crawler

Macera tutkunlarına taşınabilir yaşam alanı; Mitsubishi L200 Crawler [Video]

Heyecan yaratan Mitsubishi L200 Crawler projesi; 2018 yılının en çok tercih edilen pickup modeliyle karavan felsefesini bir araya getiriyor.

Yeni jenerasyonuyla birlikte markasının güncel genetiğine kavuşan Mitsubishi L200, henüz Türkiye pazarına giriş yapmadı. Süreç için geri sayımı bekleyenler içinse, Türkiye’de doğan bir karavan şirketinin özel dokunuş sürprizi asfalta iniyor. Pick up araçların arka kasalarındaki alanın daha farklı ve verimli bir şekilde değerlendirilmesi fikriyle oluşturulan ve “taşınabilir bir yaşam alanı” vadeden Mitsubishi L200 Crawler, Mayıs 2019 itibarıyla Temsa Motorlu Araçlar yetili satıcılarında satışa sunuluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mitsubishi L200 Crawler projesinden öne çıkanlar

Mitsubishi L200 Crawler; şehirden uzaklaşmak, doğaya kaçmak, Ege kıyıları, Karadeniz dağları, Adana yaylaları, Antalya şelaleleri gibi kamp yapılabilecek bölgelere gitmek isteyenlere, hafta sonları yaşadıkları şehre yakın yerlerde kamp yapma fikrine sıcak bakanlara hem konforlu konaklama hem de kolay ulaşım imkanı sunuyor. Ayrıca; avcılık, balıkçılık, veya bisiklet tutkunu olup hem ekipmanını yanında taşımak hem gittiği yerde konaklamak isteyenler için de hedef olma konusunda fazlasıyla iddialı. Standart, Konfor ve Lüks olmak üzere 3 farklı versiyon ile satışa sunulan model içerisinde; buzdolabı, mutfak, ocak, ısıtıcı, portatif tuvalet, duş, eşya gözleri ve 3 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği geniş bir yaşam alanı sunuyor. Araç aynı zamanda 4×4 çekiş gücü ve ileri süspansiyon sistemiyle her türlü arazi koşulunda evini yanında taşımak isteyenlere, hem sürüş keyfi hem de konforu aynı anda yaşatma iddiasında. Altı farklı versiyon üzerinden tercih edilebilen modelde fiyatlar 213.750 TL’den başlayıp 249.900 TL arasında değişiklik gösteriyor.