reklamı kapat

POPÜLER

Frozen 2 ilk fragman

Macera yeni başlıyor! Frozen 2 ilk fragmanıyla karşınızda [İzle]

2013’te vizyona girdiğinde sadece çocukların değil yetişkinlerin de beğenisini kazanan Frozen geri dönüyor. Frozen 2 ilk fragmanıyla karşınızda.

Disney’in adeta kitleleri peşinden sürükleyen, bir dönem tüm oyuncakçıları Elsa bebekleriyle olduran ve çocukların adeta saplantı haline getirdiği eğlenceli filmi Frozen ikinci film için gün sayıyor. Yeni karakterlerin dahil olduğu ikinci film, ilk filme kıyasla bir parça daha karanlık olacak gibi görünüyor. Karakterlerimizin kostümlerinde değişikliklerin göründüğü Frozen 2, Elsa’nın da güçlerinin sınırlarını genişletecek gibi. Fragmanın başında kahramanımızı okyanusa karşı güçlerini denerken görüntülediğimiz filmde neler olduğunu ise fragmandan tam olarak anlamak henüz mümkün değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni bir maceraya atılma vakti

Frozen 2 ile yepyeni bir maceraya atılan kahramanlarımızı bekleyen tehlikeler bilinmezliğini korurken, fragmanın bir noktasında Anna’nın göremediğimiz bir tehlikeye karşı kılıç savurma sahnesi bulunuyor. İlk filmin ardından geçen 6 yıllık süreçte beklentilerin de hayli yüksek olduğu filmde elbette Olaf ve Kristoff da kahramanlarımızın yanında yer alıyor.

İlk filmin yönetmenleri Jennifer Lee ve Chris Buck’ın yeniden görevi devraldığı filmin dile dolanan şarkılarını da bir kez daha Kristen Anderson-Lopez ve Robert Lopez hazırlayacak. Filmin seslendirme kadrosunda yer alması beklenen yeni isimlerden birinin ise son olarak Westworld dizisinde izlediğimiz Evan Rachel Wood olduğunu da ekleyelim.

2013’te yayınlandıktan sonra 1,3 milyar dolar gişe elde eden ilk film iki Oscar’ı da evine götürmüştü. İkinci filmin üzerindeki baskıyı artıran bu başarının yeni filmde devam edip etmeyeceği merak konusu. 22 Kasım‘da vizyona girecek olan filmin ilk fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.