reklamı kapat

POPÜLER

Frozen 2

Tehlike yaklaşıyor; Frozen 2 yanıtlanmamış sorulara cevap arıyor [İzle]

Frozen 2 yepyeni bir fragmanla karşımızda. İlk filme kıyasla daha karanlık bir filmin bizi beklediği sevilen animasyonda Elsa büyük bir sorumluluğu üstleniyor.

Disney’in favori animasyonlarından Frozen’ın devam filmi Frozen 2, karşımıza çıkmak için gün sayıyor. Ancak bu kez olay örgüsü beklediğimizden de karanlık olacak gibi görünüyor. Şubat ayında yayınladığı fragmanla konuyu pek açık etmeyen ikinci film, yeni fragmanda baklayı ağzından çıkarmış. Elsa’nın yepyeni bir görevi üstlendiği yapım, geçmişin aslında düşündüğümüz gibi olmayabileceğine vurgu yapıyor. Elsa’nın güçlerinin tehlikeli göründüğü dönemler çok geride kalırken, yaklaşan büyük düşman karşısında yetersiz kalabileceği kaygısı karakterlerimizi sarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 yıl sonra gelen Frozen 2

Elsa’nın en büyük destekçisi ise tabii ki kız kardeşi Anna oluyor. Ekibin vazgeçilmez üyeleri Olaf ve Kristoff da bu tehlikeli maceraya atılmaktan çekinmiyor elbette. Arendelle’in geleceğinin tehlikeye girdiği yeni filmde Elsa kraliçe olarak gücünün tüm sınırlarını zorlayacak gibi görünüyor. Disney’in film için yayınladığı kısa özet ise şu şekilde: “Elsa neden büyülü güçlerle doğdu? Cevap onu çağırıyor ve krallığını tehdit ediyor.

İlk filmin ardından geçen 6 yılda popülerliği biraz olsun azalmamış olan Frozen’ın yeni filminde de yönetmen koltuğunda Jennifer Lee ve Chris Buck oturuyor. Henüz fragmanlarda ipucu göremedik ancak bu filmde de dillere dolanacak yeni şarkıların yer almasını bekliyoruz. Bu şarkılar da ilk filmde olduğu gibi Kristen Anderson-Lopez ve Robert Lopez tarafından hazırlanacak. İlk filmle 1,3 milyar dolar gişe elde eden ve iki Oscar kazanan yapımın ikinci filmle nasıl bir başarıya imza atacağı da merak konusu. Frozen 2, 22 Kasım‘da vizyondaki yerini alacak. Gizemli fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.