reklamı kapat

POPÜLER

Mark Hamill, Jared Leto’nun Joker’ini yorumladı

Tecrübeli oyuncu Mark Hamill geeklerin gönlünde taht kuran isimler arasında yer alıyor. DC’nin animasyon dünyasında Joker‘i seslendiren aktör Jared Leto‘nun versiyonu hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Mark Hamill şimdiye kadar hayat verdiği ikonik karakterlerle tanınıyor. Star Wars serisinde Luke Skywalker, The Flash’ta Trickster‘a hayat veren oyuncu Joker’in sesi olarak büyük beğeni topluyor. Suicide Squad ile birlikte bu karaktere yorum katan son isim Jared Leto oldu. Leto’nun versiyonu hayranları ikiye böldü. Bir kısmı bu yorumu çok beğenirken, geri kalanlar memnuniyetsizliklerini her fırsatta dile getiriyor. Peki Mark Hamill bu konuda ne düşünüyor?

Joker’in sesi Leto’ya dair düşüncelerini Polygon‘un kendisiyle yaptığı röportajda dile getirdi. Hamill, “Herkes karaktere farklı bir yorum getiriyor. Joker’in tek bir versiyonu olduğunu ya da olabileceğini düşünmüyorum. Tıpkı Hamlet gibi o Joker de her seferinde yeniden tanımlanıyor.” sözlerini sarf etti. Ardından da Jared Leto’nun performansını çok beğendiğini açıkladı. Sözlerini “Zaten Joker’in şimdiye kadar ‘Bu korkunçtu’ dedirten bir yorumu olmadı.” şeklinde bitirdi.

Mark Hamill yakın zamanda Star Wars: Episode VIII ile izleyici karşısına çıkacak. Sevilen oyuncunun The Flash‘a yeniden konuk olacağına dair iddialar da bulunuyor.

YORUMLAR