reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Pad tablet

Markasının ilk tableti OPPO Pad için kilit teknik detaylar çıktı

Türkiye’de aktif olarak yer alan dev üreticilerden OPPO, ilk tablet modeli OPPO Pad üzerinde çalışıyor ve ürün hakkında yeni bilgiler var.

OPPO imzalı ilk tablet modeli, olası adıyla OPPO Pad, sağlam kaynaklara göre 11 inç LCD panel üzerine kuruluyor. Bu 120 Hz yenileme hızı sunan ekranda 2560×1600 piksel çözünürlük sunuluyor. Tasarımının direkt olarak yukarıdaki gibi olması beklenen tablet, kaynaklara göre önünde 8 megapiksel selfie kamerası taşıyor. Modelin arkasında ise tek bir 13 megapiksel kamera bizleri karşılıyor.

Gücünü birçok kişi için yeterli performans sunacak Snapdragon 870 işlemciden ve 6 GB LPDDR4X RAM’den alan tablet, 8.080 mAh kapasitesinde pil taşıyacak ve en üstte 256 GB dahili depolama sunacak. Parmak izi sensörü barındırmayacak, bunun yerine güvenli olmayan yüz tanıma getirecek bilgisi verilirken OPPO Pad, kutusundan Android 12 yüklü olarak çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Pad tablet modeli uzun zamandır gündemdeydi

Androd tabletin henüz fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ancak bu durum tahminleri engellemiyor. Tabletin 314 dolardan raflara çıkması olası görünüyor.

Ekranında kalem desteğini de taşıyacak tablet, yüksek ihtimalle 2022’nin ilk çeyreğinde tanıtıldıktan sonra Türkiye’de de satılacaktır. Ancak Türkiye satışı için ciddi bir süre beklemek durumunda kalabiliriz. OPPO Türkiye bazı ürünleri Türkiye’ye çok geç getiriyor.

Not: Görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi