reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’dan yepyeni çizgi roman serisi: Moon Girl and Devil Dinosaur

Marvel yıllardır aynı karakterlerin ve hikayelerin etrafında dönüp dolaşmaktan bıkmış olacak ki nihayet yeni bir çizgi roman kahramanıyla karşımızda: Moon Girl. Üstün zekalı minik kahramanımız toplumdan dışlanmış hisseder ve kendine boyundan katbekat büyük bir arkadaş seçer: Devil Dinosaur.

Eski Marvel çizgi romanlarına aşina olanlar için Devil Dinosaur ismi yabancı gelmeyecektir. Jack Kirby’nin 1978 yılına dayanan Devil Dinosaur çizgi roman serisi artık yeni bir kahramana sahip. Bu kez dinazorumuzun side-kick’i mağarada yaşayan Moon Boy değil, New Yorklu modern bir kız olan Moon-Girl. Moon Girl and Devil Dinosaur orijinal Devil Dinosaur’dan uyarlama gibi dursa da aslında yeni bir atmosfere ve senaryoya sahip. Amy Reeder ve Brandon Montclare’in kaleme alacağı yeni çizgi roman serisi, yazarların deyimiyle büyük küçük herkesin seveceği Pixar tadında bir yapım olacak.

Yeni karakter demek, Marvel için yeni bir süper kahraman filmi fırsatını da beraberinde getirse de Moon Girl and Devil Dinosaur için şimdilik böyle bir dedikodu yok. Ancak Marvel’ın önümüzdeki dönemlerde bu fırsatı kaçırmayacağına eminiz.

moon-girl-and-devil-dinosaur-cover-51d6a