reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot Aslanı

Masanızda yer açın; Peugeot Aslan’ının minyatürü satış çıkıyor

Peugeot, 2018 Paris Otomobil Fuarı sonrasında heykel şeklindeki yeni marka elçisi Peugeot Aslanı’nın bir minyatürünü internet üzerinden satışa sunuyor. Peugeot’nun marka elçisi olan anıt heykel Peugeot Design Lab ekibi tarafından tasarlandı. İlk kez mart ayında 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Marka elçisi ‘Aslan’, 200 yılı aşkın marka tarihini ve ikonik logonun 160 yıllık köklü geçmişini günümüze taşıyor.

Peugeot, hayranlarına marka elçisi anıtsal heykelin masa boy minyatürü ile hitap ediyor. Koleksiyoncular bu krom kaplama metal heykel ile evlerini veya ofislerini süsleyebilirler. 28 cm uzunluğa ve 10,5 cm yüksekliğe sahip kompakt boyutlarıyla kolayca raf veya masa üzerinde durabilen minyatür Aslan 149 euro‘dan Peugeot’nun sitesi üzerinden satışa sunulacak.

İlk olarak Mart 2018’de Cenevre Otomobil Fuarı’nda lanse edilen XXL Aslan replikasını Peugeot Tasarım Laboratuvarı ekibi yarattı. Akıcı hatlara sahip yontulmuş yüzeyiyle bu eser Peugeot’nun gururunu, gücünü ve mükemmelliğini sembolize ediyor. Heykel 1858’de oluşturulan ikonik logonun 160 yıllık varoluşunu kutluyor. Bir ok üzerinde yürüyen orijinal Aslan, marka tarafından üretilen Peugeot testere bıçaklarının esneklik, dişlerin gücü ve kesme hızı olmak üzere üç özelliğini sembolize ederken, ok hız kavramını yansıtıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa boyutundaki ‘Aslan’ heykeli, 4 Ekim‘den itibaren 2018 Paris Otomobil Fuar’ında, Peugeot standındaki büyük kardeşinin hemen yanındaki özel Peugeot Design Lab köşesinde görülebilecek. Bahsi geçen minyatürü ve diğer ürünleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

504’ün çizgileri yüzünü geleceğe döndü: Peugeot e-Legend