reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone SE 2

Merak edilen iPhone SE 2’nin çıkış tarihi netleşiyor

Apple‘ın halen satışta olan ufak boyutlu akıllı telefonu iPhone SE, artık hemen hemen kesinleştiği üzere 2018 içeriside yenileniyor. Gelen son bilgiler ise iPhone SE 2’nin çıkış tarihi hakkında bilgi veriyor.

Digitimes‘da yer alan habere göre iPhone SE 2, mayıs ya da haziran ayında raflardaki yerini alıyor. Görünüşe bakılırsa yaz aylarında en çok konuşulan cihazlardan birisi olacak telefon, söylendiği kadarıyla cam bir arka bölüm üzerine kuruluyor. Bu sayede iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X gibi kablosuz şarja destek vereceği söylenen SE 2, böylecek ilk modelden daha kullanışlı olacak. Uygun fiyatı ve serinin altında özelliklerinin bulunacağı söylenen telefon, daha önce duyduğumuz kadarıyla Hindistanda yer alan Wistron  fabrikasında üretilecek. iPhone X’daki gibi TrueDepth kamera sistemine sahip olmayacağı belirtilen telefon, tahminlere göre gücünü A10 Fusion işlemciden alacak. 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile gelebilme ihtimali bulunan telefon, büyük ihtimalle de 1.700 mAh gücünde bir pil üzerine kurulacak.

Apple iPhone SE 2 tahminler aksine merak ediliyor

Kullanıcıların telefon için yaptığı yorumlar halen ufak akıllı telefonların popüler olduğunu gösteriyor. Biliyorsunuz katlanabilir akıllı telefonlar arkasında da bu yer alıyor. Birçok insan büyük telefon istemiyor. Ufak gövde de büyük ekran sunacak katlanabilir modeller işte bu yüzden merakla bekleniyor. Bunlar gelene kadar uygun fiyatlı yeni “SE” modeli de dikkat çekecek gibi duruyor.

İlginizi çekebilir