reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 4

Merakla beklenen yeni “Apple Watch” modelleri için resmi kanıt

Teknoloji devi Apple, eylül etkinliğinde yeni Watch modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. İşte bu modeller resmi olarak kayıt altına alınmış durumda.

Apple Watch şu an “Series 3” ile satışta bulunuyor. Bir sonraki nesil “Series 4” ise üç yeni iPhone’un tanıtılacağı etkinlikte kesin olarak geliyor. Kısa süre önce “Eurasian Economic Commission” üzerinde kayıtlanan yeni aile, “A1977, A1978, A1975, A1976, A2007, A2008” model numaralarına sahip. Ortak olarak yeni watchOS 5 işletim sistemiyle gelecek saatler, eski seriye oranla yüzde 15 büyüyen OLED ekran üzerine kuruluyor. Tasarımsal olarak yukarıdaki gözükecek aile, ilk olarak Series 3 ile gelen LTE desteğini de verecek deniyor. Pil ömürlerinin ciddi şekilde artacağı iddia edilen akıllı saatler, sağlık takibi konusunda da çok gelişecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat dünyasında en son “Samsung Galaxy Watch” tanıtılmıştı

Hatırlamak adına 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Samsung Galaxy Watch, 1,3 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekran çizilmeye oldukça dayanıklı Gorilla DX+ cam ile korunuyor. Açıklanan verilere göre saat 470 mAh pil ile 7 güne yakın bir kullanım ömrü sunabiliyor. 60 binden fazla saat arayüzüne sahip olduğu belirtilen Samsung Galaxy Watch, olması gerektiği gibi su geçirmiyor. Nabız dahil birçok kalemde aktivite takibi yapabilen saat, artık kullanıcısına çok daha derin bilgiler sunabiliyor. Dokunmatik ekran yanında Gear S3 gibi döndürülebilen çerçeveyle kontrol edilen saat, biraz daha minimalist görünüyor.

İlgili Video

Ailenin güncel modelleri