reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes X-Class, avcılığın incelikleri için vahşi doğa ruhunda!

Mercedes X-Class modifikasyonları arasında üst sıralara yazabileceğimiz yeni proje, avcılıkla uğraşanların dikkatini fazlasıyla çekecek.

Tanıtımının gerçekleştiği ilk günlerden itibaren pickup dünyasında ciddi bir hareketlenme getiren Mercedes X-Class, kısa süre içerisinde popüler isimlerden birisi oldu. İçerisinde bulunduğu sınıfın da bir getirisi olarak modifikasyon projeleri üzerinden de sık sık adından söz ettiğimiz dünyanın ilk premium pickup’ı için en önemli gelişmelerden birisiyse bu ay içerisinde gerçekleşti. Polonya merkezli Carlex Design tarafından duyurusu gerçekleştirilen projeyle birlikte 6×6 olarak hayata geçirileceğini öğrendiğimiz X-Class ile ilgili yeni bir boyut beklemeye başladı bizleri. 2019 içerisinde tanıtılması beklenen o projeye kadarsa, birbirinden güzel işleri görmeye devam edecek gibiyiz. Almanya merkezli Gruma Automobile tarafından geliştirilen ve şu anda bakmakta olduğumuz proje, X-Class’a hak ettiği kimliklerden birisini oturtuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ava özel tasarım

Mercedes-Benz X-Class “Gruma Hunter” olarak isimlendirilen projenin çekiciliği ilk anda dış tasarımdaki parçalarıyla başlıyor diyebiliriz. Kullanılan mat formlu tonların albenisinin eşliğinde BF Goodrich‘in öze arazi lastik ve jant setiyle, aracın limitleri de doğrudan artırılmış durumda. Projenin bel kemiği ise kesinlikle arka bölümdeki yatakta yer alıyor. Burada avcılık malzemelerin konulması ve düzenlenmesi adına tamam özel olara tasarlanmış bir bölüm, meraklılarını bekliyor olacak. Av sırasında olmazsa olmazlardan olan yardımcı köpekler için bile özel bir alanın düşünülmüş olması gayet etkileyici. Özel sipariş üzerine gerçekleştirilen projeyle ilgili düşüncelerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Mercedes X-Class geyik testi