reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes’in pickup modelinin ilk resmi görüntüleri beklenenin ötesinde [Video]

23 Ekim 2016

Mercedes, salı günü düzenleyeceği etkinlikle tanıtacağı ilk pickup modelinin ipuçlarını gösteren resmi bir video paylaştı.

Mercedes ilk pickup modelini otomobil dünyasına tanıtmanın heyecanını yaşıyor. 25 Ekim‘de İsveç’in Stockholm kentinde düzenlenecek özel bir etkinlikle ilk kez kullanıcılarla buluşacak olan modelle birlikte Alman devi yeni bir segmente resmi olarak adım atmış olacak.

Şu ana kadar sır gibi saklanan modelin tasarımsal detayları Mercedes tarafından yayınlanan resmi bir video ile ilk kez gün yüzüne çıktı. Videoda kendini belli eden ilk detaylarda, yeni modelin oldukça sportif ve “gergin” bir yapıda olduğun söylemek mümkün. Kısmen gösterilen ve ilk bakışta AMG GT modelini andıran ön far yapısı ve ön difizör ile birlikte Jaguar F-Pace‘i andıran sportif ön ızgara, modelin dikkat çeken ilk detayları arasında. Modelin ismi ise hala cevabını bekleyen sorular arasında yer alıyor. Nissan Navara ve Renault Alaskan modellerinde kullanılan platformun üzerine geliştirilmesi beklenen Mercedes’in ilk pickup modelinin düğümü üç gün sonra resmi olarak çözülecek.

Güncelleme: Resmi olarak tanılan Mercedes X-CLASS hakkında tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Mercedes’in pickup modelinin ilk resmi görüntüleri beklenenin ötesinde [Video]” için bir cevap

  1. Abra Kadavra dedi ki:

    Normal insanlar olarak bizlerin asla bu ülkede bu arabalara binemeyeceğini düşünürsek bu sitenin sinirlerimizi bozduğunu itiraf edebilirim. Okumaktan ibaret kaliyoruz. 50 bin liralik arabayi 200 bine kakalayan bir memlekette yaşıyoruz.