reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Photos Companion

Microsoft’tan hayatınızı kolaylaştıracak yeni uygulama: Photos Companion [İndir]

Yazılım devi Microsoft, bugün üzerinde uzun süredir çalıştığı Photos Companion uygulamasını kullanıma sundu. iOS ve Android için hazırlanan uygulama birçok kişinin hayatını oldukça kolaylaştıracak.

Microsoft‘un hayalleri gerçek kılan Garage projesi kapsamında karşımıza çıkan Photos Companion, isminin de işaret ettiği üzere fotoğraf üzerine odaklanıyor. Uygulamanın temelinde kişilerin telefonlarında çektikleri fotoğrafları rahatça bilgisayarına aktarmak yer alıyor. Windows 10 bilgisayarlar için hazırlanan uygulama, dediğimiz gibi hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabiliyor. Fotoğraf yanında video aktarımını da izin veren uygulama, gönderimi WiFi üzerinden gerçekleştiriyor. Bunun için hem telefon hem de bilgisayarın aynı WiFi ağına bağlı olması yeterli oluyor. Paylaşım ise bilgisayarda çıkan QR kodunun telefondan taranmasıyla başlıyor. Bu açıdan oldukça kullanışlı olan Photos Companion, aynı anda birden fazla aktarıma izin veriyor. Bu noktada aktarılan içerikler Windows 10’un yerleşik “fotoğraflar” uygulaması içerisinde görünüyor. Böylelikle zahmetsiz bir süreç elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Photos Companion ile paylaşımlar artık daha kolay

Telefondan bilgisayarına sık sık fotoğraf ile video aktaranlar için çok kullanışlı görünen uygulama, ücretsiz olarak aşağıdan elde edilebiliyor. Fotoğraf ile videolar için bulut yedeklemeye erişimi olmayanlar için güzel duran uygulama, büyük bir kitleye ulaşabilecek güçte duruyor.

İlginizi çekebilir

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Yükle App Store