reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 MIUI 12 Xiaomi Mi 10 Ultra

MIUI 12 yükleyebileceğiniz Xiaomi ve Redmi cihazlar [İndir]

Tanıtıldığı günden bu yana ses getirmeyi başaran MIUI 12 arayüzü şu an birçok Xiaomi, Redmi ve POCO cihaza yüklenebiliyor. İşte detaylar;

Açıklanan ilk detaylarına burada ulaşabileceğiniz Android 10 üstüne kurulan Xiaomi MIUI 12 arayüzü, hali hazırda birçok cihaz için kullanıma çıkmış durumda. Ancak bu cihazların hepsi güncellemeyi satıldıkları her bölgede almıyor. MIUI 12’nin resmi olarak OTA üstünden gelmesini beklemek istemeyenler içinse XDA tarafından indirme dosyaları sunuluyor. Direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz sayfada Xiaomi Mi 9, Mi 10 Pro, Mi 9 Pro 5G, Redmi K20 / Xiaomi Mi 9T, Redmi K30 Pro / POCO F2 Pro, Redmi K30 4G / POCO X2, Redmi K30 5G, Redmi K20 Pro / Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Mi 10 ve 10 Youth Edition / Mi Note 10 Lite Zoom için tam sürüm MIUI 12 indirme bağlantıları bulunuyor. Bu genel olarak çok beğenilen yeni arayüzü yüklemek için özel işlemler gerektiğini de belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 12 için kısa süre önce güzel bir özellik gündem geldi

Sürüm ileride “Sound Assistant” isimli bir özelliğe kavuşacak. Bu özellik kişilerin farklı uygulamalara farkı ses seviyesi ayarlaması yapmasına imkan tanıyacak. Bu sayede örneğin YouTube uygulamasının sesi yüzde 50’ye, Facebook uygulamasının sesi yüzde 60’a, Spotify’ın sesi ise yüzde 100’e getirilebilecek. Bu da birçok kullanıcıyı gerçekten fazlasıyla memnun edecek. Stok olarak Android işletim sisteminde yer almadığı aktarılan bu imkan, Xiaomi MIUI 12 özelinde daha şimdiden çok iyi geri dönüşler alıyor. Ayarlar içerisinden açılabilecek ve kolaylıkla yönetilebilecek / özelleştirilebilecek denilen Sound Assistant özelliği, MIUI 12’nin en iyi detaylar arasında olacak gibi görünüyor.

İlgili Video