reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet Honbike U4

Modern ve akılcı tasarımıyla öne çıkan elektrikli bisiklet: Honbike U4

Modern ve akılcı tasarımıyla öne çıkan elektrikli bisiklet Honbike U4, Eurobike 2022 kapsamında ses getirecek bir model oldu.

Eurobike 2022 fuarında gösterimi yapılacak elektrikli bisiklet Honbike U4, birçok benzerinden farklı olarak elektrikli olduğunu gizleyen seçenekler arasında yer alıyor. Modern bir tasarımı bulunan şehir içi kullanıma yönelik seçenek, yerleşik LED aydınlatmaya sahip ve aynı zamanda gövdeye tam uyumlu çamurluklar ile geliyor. Önde ve arkada disk frenlerin kullanıldığı bisiklet, ön ya da orta kısmında bir süspansiyon sistemi taşımıyor. Ancak modelin selesi altında sürüş konforunu artıracak bir süspansiyon yer alıyor gibi görünüyor. Bu detayı daha sonra kesinlik kazanacak bisiklet, pil paketini gövdesinin ortasına konumlandırılıyor. Bu kısmın hemen altında da ufak boyutlu elektrik motoru yer alıyor.

Aktarımı ya da daha doğrusu desteği arka jant üzerinde gerçekleştiren ve pedal ile motor arasında Gates Carbon Drive kayış kullanan Honbike U4, net değer verilmiyor ancak yüksek ihtimalle 250W’lık bir elektrik motoru taşıyor. Bunun bisikleti pedal desteği üzerinden 25 km/s hıza kadar rahatlıkla taşıyabildiği düşünülüyor.

Gidona entegre LED ekran ile belirli konularda hızlı bilgi sağlayan elektrikli bisiklet Honbike U4, “432 Wh” kapasite açıklanan bahsettiğimiz gizli pil paketiyle 100 km kadar bir pedal destekli menzil getirebiliyor. Genel kullanım için gayet yeterli olan bu rakam, elbette yol şartlarına ve sürücü ağırlığına göre ciddi şekilde değişkenlik gösterebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birden fazla renk seçeneği bulunan bisiklet modeli Honbike U4, yapılan açıklamaya göre Avrupa’da 1.880 euro gibi bir fiyattan satılacak.

-Modelin pilleri ve motoru bu görselde net olarak görülebiliyor-

Elektrikli bisiklet Honbike U4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın