reklamı kapat

POPÜLER

Mogees

Mogees ile elinizin altındaki her şey bir enstrüman

Bruno Zamborlin’in Kickstarter‘daki projeyle dünyaya tanıttığı Mogees adlı cihaz elinizin altındaki herhangi bir nesneyi bir enstrümana dönüştürmenize imkanı veriyor. Nesnelerle etkileşime girildiğinde meydana gelen titreşimleri algılayıp analiz eden Mogees sensörü, özel bir ses tekniğiyle bu titreşimlerin akustik özellilerini müzikal hale getiriyor. Her şeyin üzerine iliştirebileceğiniz bu minik sensör, mobil uygulamasıyla birlikte geliyor.

Mogees
Cihazların giderek sofistike ve karmaşık hale geldiği bir ortamda Mogees, hiçbir kurulum veya uzmanlık gerektirmeyen kullanıcı dostu profiliyle öne çıkıyor. İnsanların dünyayla beş duyu üzerinden gerçekleştirdiği etkileşime çok farklı bir boyut katacak olan bu cihaz, herkesin yaratıcılığını rahatlıkla sergileyebildiği günümüz dünyasında çok popüler bir ürün olma potansiyeli taşıyor.

Kickstarter’daki tüm projelerde olduğu üzere, yaptığınız katkı oranında Mogees’in farklı sürümlerine sahip olabilirsiniz. Şimdilik sadece iOS ve Android platformlarında çalışan ve 50 bin sterlinlik fon toplamayı amaçlayan Mogees bu miktarın yüzde 90’ını toplamış durumda.

VİDEO

YORUMLAR