reklamı kapat

POPÜLER

Moment iPhone X
Moment iPhone X
Moment iPhone X
Moment iPhone X
Moment iPhone X
Moment iPhone X
Moment iPhone X
Moment iPhone X

Moment, yeni kılıflarıyla iPhone X’in kamerasına seviye atlatıyor [Video]

Akıllı telefonlar için hazırladığı yüksek kaliteli lens modelleriyle tanınan Moment, iPhone X‘i de unutmadı. Firma iki farklı kılıf modeliyle karşımızda bulunuyor.

Şirketin geliştirdiği yeni kılıflardan ilki Photo Case ismine sahip. Şirketin sistesinden hali hazırda satın alınabilen ürün, artık iPhone X‘le de kullanılabiliyor. Siyah ve Walnut olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle elde edilebilen kılıf, ilk olarak sağlam bir koruma getiriyor. Telefonları her türlü düşmeden koruyabilecek güçte olan kılıf, esas farkını lens bağlantı bölümü ile koyuyor. Yeni iPhone‘un dikey konumlanan kamerasına uyumlu bu bölüm, Moment lenslerin takılmasına imkan tanıyor. Kılıf yenilenen geniş açı, tele, balık gözü ve makro lenslerle de kullanılabiliyor. Yeni lensler eskiye oranla bir tık daha iyi fotoğraf kalitesi sunabiliyor.

iPhone X uyumlu diğer model: Moment Battery Photo Case

Şirketin yeni iPhone için geliştirdiği Battery Photo Case modeliyse henüz satın alınamıyor. Yukarıda tanıttığımız versiyondan farklı olarak bu kılıf telefonu şarj edebiliyor. Bu noktada yüzde 90’lık bir şarj kapasitesi getiren kılıf, elektronik bir deklanşör butonuna da sahip. Özel yapısıyla koruma görevini de üstlenen ürün, şirketin yeni geniş açı, tele, balık gözü ve makro lensleriyle aktif olarak kullanılabiliyor. Photo Case modeline 30 dolar isteyen şirket, yakında satışa çıkacak Qi kablosuz şarj destekli Battery Photo Case modeline ise büyük ihtimalle 100 dolar fiyat biçecek. Yeni ürünlerin tanıtıldığı / test edildiği ilginç videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video