reklamı kapat

POPÜLER

Monopoly’den Star Wars’un 40’ıncı yılına özel oyun

1977’de hayatımıza giren Star Wars için üretilen ürünlere bir yenisi daha eklendi. 40’ıncı yılını kutlayan ikonik serinin Monopoly oyunu satışta

Monopoly hemen her seriye uyarlanabilirliği sayesinde özel versiyonlarla sadece çocukların değil yetişkinlerin de kalbini kazanmış masaüstü oyunlardan. Oynarken yaşadığınız tatlı rekabeti galaktik seviyeye çıkarmak istiyorsanız Star Wars versiyonu ise tam size göre. 40 koca yılın ardından ilk günkü popülerliğini bir an olsun kaybetmemiş ve nesiller arası devam ettirmiş olan Star Wars’un 40’ıncı yıla özel Monopoly versiyonu sizi yeniden hikayenin en başına döndürecek.

Star Wars 40th Anniversary Edition ismiyle satışa sunulan masaüstü oyunda filmde yer alan klasik sahnelerden özel oyun pullarına kadar pek çok etkileyici detay yer alıyor. Oyun mantığı ise klasik Monopoly oyunlarındaki gibi ilerliyor. Ancak bu kez Star Wars evreninde, galaksiler arası yolculuk ediyorsunuz. Sahip olduğunuz bölgelere üsler ve donanmalar kurabilir, rakiplerinize karşı elinizi güçlendirebilirsiniz. Galaksiye hükmedecek kadar çok yere sahip olan ise oyunun mutlak galibi oluyor.

Özellikle Star Wars hayranları için Monopoly’i hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getirecek olan 40’ıncı yıl özel versiyonu aynı zamanda iflah olmaz Star Wars koleksiyoncularına da göz kırpıyor. Yurt dışında 30 dolar fiyat etiketiyle satılan bu eğlenceli oyun şimdilik ön siparişte. Ancak bu ay içinde kullanıcılara ulaştırılması bekleniyor.