reklamı kapat

POPÜLER

Motorola RAZR

Motorola RAZR efsanesi geri mi geliyor?

HMD Global, ilk olarak Nokia 3310 ile başlattığı geriye dönüş hareketini MWC 2018’de Nokia 8110 ile genişletmişti. Bu telefonlar ile ciddi gündem sağlayan ve aslında belirli pazarlarda büyük satışlar yapan şirket, Motorola’ya da örnek olmuş gibi görünüyor. Yeni neslin bilmediği RAZR efsanesi geri mi geliyor?

İnanılmaz ince gövdesi ve kapaklı fütüristik tasarımıyla bir döneme damgasını vuran Motorola RAZR, geriye gelebilir. MWC 2018’de konuşan Lenovo CEO’su Yang Yuanqing, gazetecilere heyecan veren bir açıklama yaptı. Motorola’nın sahibi olan şirketin CEO’su, “Yeni teknolojiyle, özellikle katlanabilir ekranlarla, akıllı telefon tasarımımızda giderek daha fazla yenilik göreceksiniz. Umarım, az önce tarif ettiğiniz şey (Moto RAZR markasına atıfta bulunularak) çok yakında geliştirilecek veya gerçekleşecektir.” açıklamasında bulundu. Yöneticiden özellikle RAZR‘a atıfta bulunup bulunmadığını teyit etmesi istendiğinde, “Sanırım daha önce soruya cevap verdim” yanıtı alında. Yani üstü kapalı da olan RAZR’ın geri döneceği müjdelenmiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Efsaneler efsanesi Motorola RAZR

2016 Mayıs ayında bu telefonu geri getireceğini söyleyen ancak bunu yapmayan şirket, göründüğü kadarıyla HMD Global’den farklı bir yol izleyecek. Yani mevcut tasarımı aynı şekilde karşımıza çıkarmak yerine şirket katlanabilir ekranları kullanacak. Katlanabilir ekranlar konusunda en çok çalışan isim olan Lenovo, efsaneyi küllerinden “modern” şekilde doğuracak gibi duruyor. Anıları tazelemek adına aşağıdaki reklamı kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Video