reklamı kapat

POPÜLER

NBA 2K18, Sony Eurasia aracılığıyla Türkiye’de

Geçtiğimiz günlerde Take-Two Interactive ile iş birliğini müjdeleyen Sony Eurasia, bu ortaklığın ardından ilk olarak NBA 2K18 oyununun PlayStation versiyonunu Türkiye’deki oyunseverlerle buluşturdu.

1999 yılından bu yana NBA iş birliğiyle çıkarılan NBA 2K serisi, 2K18’le beraber seriye yenilikler ekliyor. The Neigborhood özelliğiyle oyuncular saha içinde ve dışında bir NBA oyuncusunun hayatını tam olarak deneyimleyebiliyor. MyGM özelliği ise bir spor oyununda ilk defa olarak, oyun tutkunlarının yıllardır çok sevdiği tüm kullanıcı kontrolü ve ekip oluşturma özelliklerini sürdürerek, hikaye üzerinden ilerleyen bir deneyim sunuyor. Oyuncuların kritik noktalarda verdikleri kararlar ise oyunun gidişatını belirliyor.

Gelişmiş grafiklerle basketbol deneyimini salonunuza taşıyan NBA 2K18’e gelen yeni hareket sistemi, oyun kontrolünü bambaşka bir gerçekçiliğe taşıyor. Dinamik animasyonlarla beraber oyunun kontrolü tamamen oyuncuya geçiyor. NBA 2K18’in satış fiyatının 269 TL olduğunu da ekleyelim.