reklamı kapat

POPÜLER

Ned Stark yaşasaydı en çok hangi çocuğuyla gurur duyardı? [Anket]

Game of Thrones‘un yeni sezonunu merakla beklerken ortaya ilginç bir soru atıldı. Ned Stark yaşıyor olsaydı, en çok hangi çocuğuyla gurur duyardı?

Bildiğiniz gibi Game of Thrones, karakterleri öldürmekten hiç çekinmeyen bir seri. İlk sezondan itibaren hemen her aile dev bir kıyıma uğradı desek yalan olmaz. Ancak onca aile arasında en şansız olanı belki de Starklardı. Starkların ilk sezondan başlayan bitmek bilmez çilesi acı ve üzüntüyü adeta yavaş yavaş ailenin her köşesine yaydı. Geçtiğimiz sezonla aileye yönelik umutlarımız biraz yeşerse de, bir türlü emin olamıyoruz. Zira Westeros’un en lanetli ailesi olmak için büyük çaba harcadılar. Öte yandan hayatta kalan dört Stark, zaman içinde ciddi gelişim ve değişim kaydetti. Haliyle insan merak ediyor, çocuklarına her davranışıyla örnek bir baba olmaya çalışan, onur ve gurur konusunda kimsenin eline su dökemeyeceği Ned Stark yaşasaydı, en çok hangi çocuğuyla gurur duyardı?

Entertainment Weekly, Game of Thrones setine yaptığı kısa ziyaretinde hayatta kalan son Starklara bu can alıcı soruyu sordu. Verilen cevaplar ise hem eğlenceli hem de tahmin edilebilir. İlk başta Ned Stark’ın çocukları arasında ayrım yapmayacağını belirten Kit Harington (Jon Snow) sonrasında “Gurur duyacağı bir çocuğu varsa o da Arya’dır” diyor. Sophie Turner (Sansa) da ilk etapta Harington’la aynı fikirde olarak Arya cevabı veriyor. Arya’nın kendi istediğini yapan bağımsız bir genç kadın olmasıyla gurur duyacağını söylüyor. Ancak sonra cevabını değiştiriyor ve espriyle karışık bir şekilde “Sansa konusunda objektif olamam. Sansa ile gurur duyardı” diyor. Maisie Williams‘ın (Arya) cevabı ise Sansa oluyor. Sezon boyunca en çok değişim ve ilerlemeyi Sansa’nın kaydettiğine inanıyor. Isaac Hempstead Wright (Bran) ise Ned Stark’ın çocukları arasında ayrım yapmayacağına emin. Tüm çocuklarıyla eşit şekilde gurur duyacağını söylüyor.

Ne dersiniz, sice Ned Stark hayatta kalan çocukları arasında en çok hangisiyle gurur duyardı?

Ned Stark yaşasaydı hangi çocuğuyla gurur duyardı?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

VİDEO