reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix’in gizli kategorilerini ortaya çıkaran Chrome eklentisi [İndir]

Netflix‘in kategorileri aradığınızı bulmak için yeterince net seçenekler sunmuyorsa Chrome eklentisi Better Browse for Netflix sorununuzu çözebilir.

Yeni dizi ve filmler Netflix tarafından yayınlanmadan önce tanıtımlar sayesinde genellikle haberdar oluyoruz. Ancak içerikleri hızlı tüketenlerdenseniz, Netflix’in derinliklerinde yeni bir şeyler aramak kaçınılmaz oluyor. Bu noktada popüler yayın servisinin kütüphanesi ise çok geniş konu başlıkları altında dizi ve filmleri topluyor. Örneğin Aksiyon ana başlığı altında Aksiyon-Gerilim, Aksiyon-Komedi gibi pek çok farklı alt daldaki diziler bir arada listeleniyor. Bu da izleyicinin aradığı türü bulması için daha çok vakit harcaması anlamına geliyor. Bu sorun için geliştirilen Chrome eklentisi ise platformun gizlenmiş kategorilerini görünür yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı erişim

Eklenti yeni güncelleme almadığı için platformun eski tasarımına göre kırmızı “Browse all” kategorisini halihazırda bulunan Diziler, Filmler, Yakın Zamanda Eklenenler ve Listem kategorilerinin yanına alıyor. Bu “Browse all” kategorisi ile beraber tüm alt kategorilere de erişim şansı bulunuyor. Bu sayede spesifik olarak istediğiniz bir kategorideki dizi ve filmleri platform içinde listeleyebiliyorsunuz. İçeriğe ulaşmayı kolaylaştıran eklenti mükemmel bir deneyim sunmuyor, ancak mevcut karmaşayı bir parça olsun azaltmayı başarıyor. Yaklaşık 1 MB olan eklentiyi Chrome kullanıcıları buradan indirip tarayıcılarına dahil edebilir.

İlgili video

Eylül ajandası