reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Fast Laughs

Netflix tarafından gelen yeni özellik: “Fast Laughs”

Dünyanın en büyük video platformlarından Netflix, iOS uygulamasına yurt dışında Fast Laughs isimli bir özellik eklediklerini duyurdu.

Netflix en son AirPods Pro ve AirPods Max modellerine konumsal ses desteği getirmeyeceğiz açıklaması ile gündeme gelmişti. Bu konuyla iOS kullanıcıları üzen platform, şimdi iOS tarafına özel Fast Laughs ile ses getirdi. İleride Android’e de çıkacak özellik, iOS uygulamasının alt kısmına yeni bir menü olarak ekleniyor ve şimdilik sadece ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya ve İrlanda merkezli olarak kullanılabiliyor. Firma Fast Laughs ile kişilerin karşısına dikey formatta, TikTok benzeri hızlı içerikler çıkarıyor. Burada bünyesindeki büyük komedi kataloğundan eğlenceli kısa klipler gösteren firma, bu sayede hem kişilerin uygulama içerisinde geçirdiği zamanı artırmaya çalışıyor hem de komedi içeriklerini öne çıkarmış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix için kısa süre önce güzel bir özellik tanıtıldı

Platform yakında isterseniz size sormadan sizin için otomatik içerik indirecek. Önümüzdeki dönemde herkese gelecek özellik, ayarlardan açtığınız zaman daha önceki izlemelerinize bakarak oluşturulan algoritma ile sevebileceğiniz içerikleri cihaza otomatik olarak indirerek izlemeye hazır edecek. İndirmeleri sadece WiFi bağlantısı olduğu zaman yapacak uygulama, profil başına 5 GB’lık bir maksimum alan kullanacak. Bu alan aşağıya doğru değiştirilebilecek. Birçok kişinin hoşuna gidecek olan özellik, sürpriz yolculuk durumlarında çok işe yarayacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Gelecekte ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot