reklamı kapat

POPÜLER

You
You

Netflix, You’nun 3. sezon yayın tarihini duyurdu [Video]

Netflix, You dizisinin duyuru tarihini bir video eşliğinde duyurdu. 15 Ekim‘de Netflix platformunda olacağı açıklanan dizinin başrolünde Gossip Girl’den tanıdığımız Penn Badgley yer alıyor.

Üçüncü sezonda Penn Badgley haricinde Tati Gabrielle, Saffron Burrows, Shalita Grant,Mathew Trent Hunnicutt gibi isimler de kadroda buluyor. Yönetmenliğini John Scott’ın üstlendiği dizinin üçüncü sezonu dizinin fanları tarafından merakla bekleniyor.

Netflix imzalı You için geri sayım başladı

Dizinin başrol oyuncusu tanıtım videosunda ”Günümüzde insanlar çocuklarına her adı koyuyor. İlgi çekmek için. Hoş geldin Bebek. Annenin geçmişine ve büyükannenin senden Forty’nin dirilişi diye bahsetme ısrarına rağmen doğrusunu biliyorum. Erkek beklemiyorduk ve itiraf etmeliyim ki benim minik versiyonumu düşünmek heyecan vericiydi ama zorlukları da vardı. Yaptıklarımı değil de dediklerimi yaparsın diye umuyorum. Ama senin için değişebilirim. Hayran olacağın biri olurum. Baba derken gurur duyacağın biri. Peki, sana ne isim verelim? Güçlü ama korkutucu olmayan bir isim. Klasik ama basit değil. Kitaplarla dolu bir evde büyüyeceğin için elbette edebi. Hoş geldin Henry Bebek. Henry. Adını seçmek sana olabildiğince iyi bir hayat vermek, seni korumak ve karakterini şekillendirmek için vereceğim ömürlük kararların ilki. Nasıl biri olacaksın Henry?” dedi.
3. sezonun tanıtım videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.